Następna oferta

Szczecin, Wielgowo, lokal użytkowy na wynajem.

Wynajem lokalu usługowego

Lokalizacja Szczecin Wielgowo
Numer oferty INW34937
Rodzaj budynku Dom wielolokalowy
Rok budowy 2004
Materiał Cegła
Powierzchnia 95 m2
Cena 5 300 zł

Opis

Lokal usługowo z potencjałem na wynajem – Szczecin Wielgowo.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronny lokal użytkowy o powierzchni ok. 95,20 m², położony w prawobrzeżnej części Szczecin – Wielgowo. Lokal znajduje się w budynku wolnostojącym z 2004 roku, z własnym parkingiem oraz wygodnym dostępem dla klientów i dostawców.

Przez wiele lat w nieruchomości prowadzona była działalność gastronomiczna, dzięki czemu lokal posiada układ i zaplecze, adaptacja pod inny rodzaj biznesu. To miejsce z dużym potencjałem dla osób, które mają dobry pomysł na działalność i szukają lokalizacji z możliwością zbudowania stałej bazy klientów.

 Lokalizacja z potencjałem Wielgowo to dynamicznie rozwijająca się część Szczecina, zabudowana głównie domami jednorodzinnymi i kameralną zabudową mieszkaniową. Okolica stale się rozwija, a mieszkańcy coraz częściej poszukują lokalnych punktów usługowych i gastronomicznych bez konieczności dojazdu do centrum miasta.
Lokalizacja szczególnie dobrze sprawdzi się dla działalności nastawionej na klientów lokalnych, dowozy, usługi specjalistyczne lub biznesy budujące stałe relacje z klientami. Atutem jest spokojna okolica, dogodny dojazd oraz możliwość wygodnego parkowania bezpośrednio przy budynku.

 Możliwe przeznaczenie lokalu:

  • catering lub kuchnia produkcyjna,
  • kawiarnia,
  • gabinety medyczne lub fizjoterapia,
  • salon kosmetyczny,
  • biuro, showroom, punkt usługowy,
  • działalność handlowa lub specjalistyczna,
  • inne nieuciążliwe działalności gospodarcze.

 Najważniejsze atuty:
  • powierzchnia ok. 137 m²,
  • budynek wolnostojący,
  • wejście główne oraz dodatkowe wejście boczne,
  • kilka miejsc parkingowych na terenie posesji,
  • ogrzewanie gazowe,
  • dostęp do wszystkich podstawowych mediów,
  • funkcjonalny układ pomieszczeń,
  • możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb,
  • dobra widoczność i łatwy dojazd.
To oferta dla przedsiębiorców, którzy szukają miejsca z realnym potencjałem biznesowym i chcą stworzyć rozpoznawalny punkt na mapie prawobrzeżnego Szczecina. Lokal daje wiele możliwości adaptacji i może stać się świetnym miejscem. 

 Warunki najmu:
  • czynsz najmu: 5 300 zł brutto miesięcznie,
  • media płatne według zużycia,
  • lokal dostępny od czerwca 2026 r.,
  • warunki współpracy do ustalenia.
  • Kaucja 10.000 zł 
  • Możliwość aranżacji

 Zapraszam do kontaktu oraz umówienia prezentacji nieruchomości, zadzwoń chętnie odpowiem na dodatkowe pytania.

Szczegóły
Rodzaj oferty Wynajem lokalu usługowego
Liczba pięter 1
Powierzchnia 95 m2
Cena 5 300 zł (55 zł/m2)
Rodzaj budynku Dom wielolokalowy
Rok budowy 2004
Materiał Cegła
Stan budynku Bardzo dobry
Dodatkowo monitoring