Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Bukowo ul. Cztery Pory Roku |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | OST20587 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 2010 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 63 m2 | |
| Cena | 680 000 zł |
Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na drugim piętrze kameralnego budynku z cegły (lata 2010.) przy ul. Cztery Pory Roku w Szczecinie.
To propozycja dla osób, które cenią ciszę, prywatność oraz klasyczny, wygodny układ pomieszczeń.
Dzięki dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień.
Układ mieszkania:
Mieszkanie jest w pełni rozkładowe
Powierzchnie pomieszczeń po podłodze:
I poziom:
• salon z wyjściem na balkon i kuchnią w aneksie – 25,87 m²
• sypialnia - 12,35m² (z garderobą z oknem - 6,2m² )
• komfortowa łazienka z wanną, prysznicem i WC – 4,5 m²
• korytarz ze schodami bukowymi (8,3m²) prowadzącymi na antresolę
II poziom:
• duży, jasny pokój (27,5 m²) - idealny jako pokój dziecięcy, biuro lub przestrzeń rekreacyjna z dużą szafą w zabudowie.
Dodatkowo:
• Zamykany garaż pod budynkiem (14,9m2) - zakup obligatoryjny w kwocie 80.000 zł
Standard mieszkania:
• bez wymaganych nakładów własnych - wchodzisz i mieszkasz od razu!
Ogrzewanie i koszty:
• ogrzewanie gazowe
• ciepła woda z pieca gazowego
Koszty:
• gaz – wedle zużycia - obecnie ok. 360 zł (co dwa miesiące przy 4 osobowej rodzinie)
• czynsz do wspólnoty – ok. 520 zł ( zawiera fundusz remontowy)
• prąd według zużycia
Budynek:
• kameralna klatka (czysta i zadbana) – tylko 6 mieszkań
• budynek po termomodernizacji
• domofon cyfrowy
• pod budynkiem hala garażowa (zamykana na pilota)
Parkowanie:
Nieruchomość znajduje się poza strefą płatnego parkowania.
Na osiedlu parkowanie wzdłuż ulicy oraz w miejscach wyznaczonych.
W pobliżu parking strzeżony.
Lokalizacja:
• tereny spokojne, zielone - prorodzinna okolica
• dojazd centrum miasta – ok. 18 minut samochodem
Sklepy i infrastruktura:
W pobliżu apteka i przychodnia, a w bliskiej odległości sklepy (Polo, Aldi).
Vendo Park oraz Galeria Północ 1,2km
Dlaczego warto?
kameralny budynek z cegły,
ostatnie piętro – brak sąsiadów nad głową,
mieszkanie dwustronne i dwupoziomowe,
prorodzinne osiedle.
Do zobaczenia na prezentacji!
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 2 | ||
| Powierzchnia | 63 m2 | ||
| Cena | 680 000 zł (10 793 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 2010 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Rodzaj ogrzewania | gazowe | ||
| Komunikacja | autobus | ||
| Dostępne w okolicy | centrum handlowe |