Następna oferta

Komfortowy dom 165m2 na prestiżowym osiedlu.

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin os. Bukowe
Numer oferty IDN34101
Rok budowy 2013
Materiał Pustak
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 165 m2
Działka 467 m2
Cena 1 988 000 zł

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 165,19 m2 (w tym dwa pomieszczenia przynależne: garaż - 15,47 m2 oraz poddasze - 32,05 m2). 

Na powierzchnię 165,19m2 składa się: 

Parter: salon z otwartą kuchnią, przedpokój i łazienka
Pierwsze piętro: 3 pokoje (sypialnia, garderoba, pokój z balkonem), duża łazienka i pralnia
Poddasze: duży, przestronny pokój
Garaż: jednostanowiskowy

Rok budowy domu: 2013.

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni ok. 500 m2 w prestiżowej lokalizacji na osiedlu domów jednorodzinnych w prawobrzeżnej części Szczecina, na granicy Parku Krajobrazowego Puszczy Bukowej oraz Obszaru Natura 2000.
Bardzo słoneczna działka z dużym tarasem usytuowanym w południowej części domu.

Na terenie ogrodzonej posesji znajduje się duży podjazd na kilka samochodów.

Wydzielone osiedle otoczone Puszczą Bukową, przygotowane docelowo pod osiedle zamknięte.

Bezpośrednia bliskość Puszczy Bukowej oraz położenie na wyodrębnionym osiedlu domów jednorodzinnych w bardzo bliskim sąsiedztwie szkół, przedszkoli, placów zabaw oraz komunikacji miejskiej, co czyni tę lokalizację wyjątkowo atrakcyjną.
Bardzo cicha i spokojna dzielnica. Dogodna i komfortowa lokalizacja. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest 900 m (spacerem ok. 10 minut); w bezpośredniej bliskości usytuowana jest szkoła podstawowa, przedszkole, dwa wielkopowierzchniowe supermarkety, apteka, poczta, place zabaw dla dzieci oraz kościół, a także przystanek końcowy autobusu linii pospiesznej A i B. Wszystkie media.

Niskie koszty utrzymania.

Zapraszam serdecznie na prezentację.

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 5
Liczba łazienek 2
Liczba pięter 1
Powierzchnia 165 m2
Działka 467
Cena 1 988 000 zł (12 034 zł/m2)
Forma prawna Własność
Forma prawna gruntu Własność
Rok budowy 2013
Materiał Pustak
Stan budynku Bardzo dobry
Rodzaj ogrzewania gazowe