Działka na sprzedaż
| Lokalizacja | Szczecin Żelechowa | |
|---|---|---|
| Numer oferty | LGR21973 | |
| Działka | 420 m2 | |
| Cena | 23 000 zł |
Na sprzedaż prawo do użytkowania działki rekreacyjnej na ROD "Dolinka"
Przedmiotem oferty na działki ROD o powierzchni 420 m2.
Na działce znajdują się liczne nasadzenia (jabłonie, śliwki, porzeczki, agresty, maliny, wiśnie, kiwi, winogrono). Duży piętrowy domek (ok. 60 m2) konstrukcji drewnianej do odświeżenia. Działka w bardzo dobrej lokalizacji - ok. 50 m od bramki.
Toalety brak, w kompleksie ok. 100 m od działki jest ogólnodostępna.
Prąd - całoroczny,
Woda - udostępniana sezonowo.
Zapraszam na prezentację
| Rodzaj oferty | Działka na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Działka | 420 | ||
| Cena | 23 000 zł (54 zł/m2) | ||
| Forma prawna gruntu | Dzierżawa | ||
| Droga dojazdowa | Utwardzona |