Dom na sprzedaż
| Lokalizacja | Stargard | |
|---|---|---|
| Numer oferty | 286/11683/O | |
| Rok budowy | 2020 | |
| Materiał | Pustak | |
| Liczba pokoi | 5 | |
| Powierzchnia | 105 m2 | |
| Działka | 266 m2 | |
| Cena | 870 000 zł |
Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na cenionym Osiedlu Pyrzyckim (Osiedle Koralowe)
Dom o powierzchni całkowitej 105 m², zaś użytkowej 93,85 m² został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i wygodzie codziennego życia. Na jego układ składają się:
- korytarz
Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni około 270 m², co zapewnia komfortową przestrzeń do wypoczynku oraz aranżacji ogrodu według własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest wiata na samochód oraz utwardzony podjazd.
Ogrzewanie z pieca gazowego. Do wykończenia pozostały schody oraz górna łazienka wg. własnych preferencji.
Osiedle jest w pełni zagospodarowane, z utwardzoną drogą dojazdową, co gwarantuje wygodny dostęp przez cały rok. Spokojna i uporządkowana okolica sprzyja zarówno rodzinom, jak i osobom szukającym komfortu poza ścisłym centrum.
Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację – klucze dostępne w biurze.
| Rodzaj oferty | Dom na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 5 | ||
| Liczba łazienek | 2 | ||
| Powierzchnia | 105 m2 | ||
| Działka | 266 | ||
| Cena | 870 000 zł (8 285 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Forma prawna gruntu | Własność | ||
| Rok budowy | 2020 | ||
| Droga dojazdowa | Kostka brukowa | ||
| Materiał | Pustak | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | gazowe |