Następna oferta

Oferta BON49482

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Śródmieście
ul. Pocztowa
Numer oferty BON49482
Rodzaj budynku Kamienica
Rok budowy 1920
Materiał Cegła
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 67 m2
Cena 599 000 zł

Opis

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Szczecina – ul. Pocztowa
Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny położony w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Pocztowej. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze w zadbanej, czteropiętrowej kamienicy z lat 20., co nadaje nieruchomości wyjątkowy klimat i charakter.
Powierzchnia i układ:
Lokal o powierzchni użytkowej 67,89 m² składa się z:

  • dwóch ustawnych pokoi,
  • dużej, jasnej kuchni,
  • przestronnego przedpokoju,
  • łazienki z WC.
Standard wykończenia:
Mieszkanie przeszło gruntowny remont, dzięki czemu jest gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Wnętrze wykończone z dbałością o detale:
  • gładzie na ścianach,
  • wysokiej jakości farby,
  • oryginalna, odrestaurowana deska poniemiecka na podłogach,
  • wymienione instalacje,
  • nowe, drewniane okna.
Dodatkowe informacje:
  • czynsz: ok. 240 zł miesięcznie,
  • dodatkowo płatne: prąd, internet,
  • gaz został odłączony w mieszkaniu (instalacja dostępna w budynku – możliwość przywrócenia oraz wykonania ogrzewania gazowego według potrzeb),
  • mieszkanie bardzo ciepłe i dobrze doświetlone.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona w atrakcyjnej części miasta – blisko centrum, z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, sklepów, galerii handlowych oraz terenów zielonych. Idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Atuty nieruchomości:
  • świetna lokalizacja,
  • klimatyczna kamienica,
  • wysoki standard wykończenia,
  • duży metraż i funkcjonalny układ,
  • potencjał inwestycyjny.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania – warto zobaczyć je na żywo!

Szczegóły
Rodzaj oferty Mieszkanie na sprzedaż
Liczba pokoi 2
Liczba łazienek 1
Liczba pięter 4
Powierzchnia 67 m2
Cena 599 000 zł (8 823 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rodzaj budynku Kamienica
Rok budowy 1920
Materiał Cegła
Stan budynku Dobry
Dodatkowo piwnica