Następna oferta

Zdroje,4 pok, 78 m2, balkon, piękny widok

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Zdroje
ul. Leszczynowa
Numer oferty ASP21806
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 1985
Materiał Cegła
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 78 m2
Cena 669 000 zł

Opis

Rodzinny komfort w Szczecinie Zdroje – 4 pokoje, 78 m2, balkon z widokiem na Puszczę Bukową.

Odkryj komfort rodzinnego mieszkania na 4. piętrze ,w spokojnej i zielonej części Szczecina – Zdrojach - to idealne miejsce na wspólne chwile i komfort codziennego życia.

Rozkładowa powierzchnia 78 m2 składa się z czterech pokoi, które łatwo zaadaptować na pokoje dzieci, gabinet czy pokój zabaw, przestrzeń ta daje dużo miejsca na wspólne chwile i prywatność każdego członka rodziny.

Kuchnia z meblami w zabudowie i pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, zmywarka) to gwarancja wygody podczas codziennych posiłków.

Łazienka i WC po remoncie zapewniają świeży, nowoczesny charakter.

Z balkonu roztacza się bajeczny widok na Puszczę Bukową i piękne zachody słońca – idealne wieczory na rodzinne rozmowy i odpoczynek po dniu pełnym zajęć.

Lokalizacja gwarantuje łatwy dostęp do wszystkiego, czego potrzebuje rodzina: blisko szkoła podstawowa i gimnazjum, przychodnie, sklepy oraz przystanek autobusowy tuż przed blokiem. Szybki tramwaj umożliwia wygodny dojazd do centrum w kilka minut, a parking dla mieszkańców zapewnia bezproblemowe parkowanie.

Do wprowadzenia od zaraz – wystarczy spakować rzeczy i cieszyć się nowym domem.

Najważniejsze cechy:

◦ Powierzchnia: 78 m2, 4 rozkładowe pokoje,
◦ Lokalizacja: Szczecin Zdroje, piętro 4,
◦ Stan wykończenia: łazienka i WC po remoncie, mieszkanie do wprowadzenia,
◦ Balkon z widokiem na Puszczę Bukową i bajecznymi zachodami,
◦ Osobna kuchnia z zabudową i sprzętem AGD (kuchenka gazowa, zmywarka),
◦ Budynek z cegły, dach dwuspadowy, kryty dachówką Braas,
◦ Parking dla mieszkańców,
◦ Blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnie, sklepy,
◦ Przystanek autobusowy przed blokiem, szybki tramwaj, dogodny dojazd do centrum.

Czynsz do SM: 1200 PLN (na 4 osoby, w tym dwójka małych dzieci) - w dużej mierze zależy od zużycia wody. Czynsz zawiera zaliczki na centralne ogrzewanie, wodę zimną i ciepłą, śmieci, fundusz remontowy, ryczałt za gaz (tylko do kuchenki).

Coroczne zwroty za centralne ogrzewanie.

Zarezerwuj oglądanie i przekonaj się, że to idealne miejsce dla Twojej rodziny. Skontaktuj się, aby umówić prezentację.

Szczegóły
Rodzaj oferty Mieszkanie na sprzedaż
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 1
Liczba pięter 4
Powierzchnia 78 m2
Cena 669 000 zł (8 576 zł/m2)
Forma prawna Spółdzielcze własnościowe prawo
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 1985
Droga dojazdowa Asfaltowa
Materiał Cegła
Stan budynku Idealny
Rodzaj ogrzewania co miejskie
Komunikacja tramwaj, autobus
Dodatkowo internet    telewizja kablowa    piwnica