Następna oferta

Dom 139m2 z potencjałem, zielone osiedle Gumieńce

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Gumieńce
Numer oferty IDN34063
Rok budowy 2023
Materiał Pustak
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 139 m2
Działka 179 m2
Cena 1 399 000 zł

Opis

Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 139 m², położony na działce 179 m², w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Szczecina – Gumieńce. Nieruchomość z rynku pierwotnego, wybudowana w 2023 roku, sprzedawana jako samodzielny dom (bez wspólnoty).

Posiadamy w ofercie również dom 179m2 na działce 420m2.

Stan i układ
Dom w stanie do wykończenia, co daje pełną swobodę aranżacji według własnego gustu i potrzeb. Funkcjonalny układ obejmuje 4 pokoje, a dodatkowym atutem jest poddasze o powierzchni ok. 60 m² (w cenie) – wysokie i dobrze doświetlone, idealne do adaptacji na dodatkową przestrzeń mieszkalną, biuro lub strefę relaksu.

Dodatkowe przestrzenie

  • garaż + miejsce postojowe na podjeździe
  • taras z płyt tarasowych oraz część zielona – idealna do wypoczynku
  • ogrodzona działka z tyłu budynku
  • dojazd drogą z polbruku (teren zagospodarowany)

Standard i wykonanie
Dom wybudowany w tradycyjnej technologii z wysokiej jakości materiałów:
  • pustak ceramiczny
  • podwójne ściany między segmentami (ok. 50 cm) – wysoka izolacja akustyczna
  • stropy żelbetowe nad parterem i piętrem
  • dach pokryty dachówką cementową
  • okna PCV (zewnętrzne grafitowe, wewnętrzne białe)
  • przesuwne okna tarasowe
  • elektryczne rolety na parterze

Media i instalacje
  • ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny 24 kW ze sterowaniem w pomieszczeniach
  • podłączenie do miejskiej kanalizacji sanitarnej i deszczowej
  • zbiornik na wodę deszczową
  • światłowód
  • system alarmowy
  • instalacja pod monitoring oraz odkurzacz centralny

Dlaczego warto?
To nowoczesny, solidnie wykonany dom, który łączy komfort życia w mieście z prywatnością i spokojem własnej przestrzeni. Brak wspólnoty to większa niezależność, a możliwość wykończenia według własnej wizji pozwala stworzyć dokładnie taki dom, jakiego potrzebujesz.

Ogłoszenie zawiera przykładowe aranżacje pomieszczeń.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację – również w weekendy. To idealna propozycja dla osób szukających nowego domu z potencjałem, w świetnej lokalizacji.

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 139 m2
Działka 179
Cena 1 399 000 zł (10 064 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rok budowy 2023
Droga dojazdowa Kostka brukowa
Materiał Pustak
Stan budynku Stan deweloperski
Rodzaj ogrzewania gazowe
Komunikacja autobus, tramwaj
Dostępne w okolicy centrum handlowe, apteka, restauracja, uczelnia, przedszkole, las, szkoła, plac zabaw, bank, fitnes, park, przychodnia lekarska, kościół
Dodatkowo alarm    monitoring