Działka na sprzedaż
| Lokalizacja | Wojcieszyn | |
|---|---|---|
| Numer oferty | BON49425 | |
| Działka | 126281 m2 | |
| Cena | 13 999 000 zł |
Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek usługowych.
-4 działki o łącznej powierzchni ponad 126 000 m2.
-Tereny przeważnie płaskie, każdy z dostępem do drogi.
-Media w drodze głównej.
-lokalizacja tuż przy węźle Nowogard-Wschód, zjazdu z drogi ekspresowej S6.
-Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego.
Zachęcam do inwestycji na tym terenie, ze względu na:
- znakomitą lokalizację i dojazd.
- ograniczoną dostępność - większość terenów usługowych w tej okolicy jest już wykupiona. Na działce przy głównej drodze powstawać będzie sieć lokali usługowych.
- widoczność (zwłaszcza działek oznaczonych kolorami pomarańczowym oraz turkusowym) z drogi ekspresowej S6.
Ważna informacja!
Oznaczone stanowiska archeologiczne nie stanowią obecnie przeszkody w realizowaniu inwestycji na terenach obok.
Cena ofertowa dotyczy zakupu całości terenu.
Możliwa sprzedaż pojedynczych działek. Oferty dotyczące sprzedaży każdej z nich znajdziecie Państwa w portfolio naszego biura.
Po więcej informacji zachęcam do kontaktu.
Nasi eksperci kredytowi są do Państwa dyspozycji.
Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.
| Rodzaj oferty | Działka na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Działka | 126281 | ||
| Cena | 13 999 000 zł (110 zł/m2) | ||
| Forma prawna gruntu | Własność | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa |