Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Śródmieście-Centrum ul. Jana Kazimierza |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | LOK21713 | |
| Rodzaj budynku | Kamienica | |
| Rok budowy | 1930 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 58 m2 | |
| Cena | 459 000 zł |
Ciekawa oferta taniego mieszkania świetnie zlokalizowanego tuż przy parku.
W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (jeden przejściowy), osobna kuchnia, łaziekna z oknem, przedpokój oraz do dyspozycji piwnica.
Elewacja budynku odnowiona, klatka schodowa w dobrym stanie, ogólnodostępne miejsca parkingowe pod blokiem.
Okna wychodzą na dwie strony świata - mieszkanie jest słoneczne.
Ogrzewanie piece kaflowe z grzałkami elektrycznymi (II taryfa), ciepła woda z piecyka gazowego.
Polecam szczególnie dla rodzin lub na inwestycję.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba pięter | 3 | ||
| Powierzchnia | 58 m2 | ||
| Cena | 459 000 zł (7 894 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Kamienica | ||
| Rok budowy | 1930 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Dodatkowo | internet    piwnica     |