Wynajem lokalu usługowego
| Lokalizacja | Szczecin Gumieńce | |
|---|---|---|
| Numer oferty | OST20571 | |
| Rodzaj budynku | Mieszkalno-biurowy | |
| Rok budowy | 1980 | |
| Materiał | Cegła | |
| Powierzchnia | 100 m2 | |
| Cena | 6 000 zł |
Prezentujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 101 m2 usytuowany na parterze budynku w mocno uczęszczanej części Gumieniec.
Cena 6000 zł Netto
Lokal jest ustawny, przestronny i posiada 2 niezależne wejścia.
Można z powodzeniem podzielić go na 2 niezależne lokale (możliwość podnajmu drugiego).
Do dyspozycji mamy zaplecze sanitarne oraz małą kuchnię.
Przy lokalu znajdują się miejsca parkingowe oraz dużo punktów usługowo handlowych.
Istnieje możliwość przejęcia sklepu z towarem (szczegóły do uzgodnienia).
Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Zamontowane są zewnętrzne rolety oraz alarm.
Kaucja - do uzgodnienia.
Najem - minimum rok.
Szczególnie polecam ze względu na możliwości wynikające z lokalizacji obiektu.
Zapraszam na prezentacje !
| Rodzaj oferty | Wynajem lokalu usługowego | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pięter | 6 | ||
| Powierzchnia | 100 m2 | ||
| Cena | 6 000 zł (59 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Mieszkalno-biurowy | ||
| Rok budowy | 1980 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Dodatkowo | alarm    ochrona     |