Wynajem mieszkania
| Lokalizacja |
Szczecin Śródmieście-Centrum ul. Ofiar Oświęcimia |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | SED20093 | |
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | |
| Rok budowy | 1980 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 1 | |
| Powierzchnia | 29 m2 | |
| Cena | 1 800 zł |
Na wynajem kawalerka przy ul. Ofiar Oświęcimia z widokiem na Hanza Tower. Mieszkanie o powierzchni 29,54 M2 położone na 6 piętrze w wieżowcu. Na powierzchnie mieszkania składa się pokój, kuchnia otwarta na pokój, łazienka razem z WC oraz przedpokój. Mieszkanie w większości umeblowane oraz wyposażone. W kuchni kuchenka elektryczna, lodówka, w łazience pralka. W przedpokoju funkcjonalne 3 szafy. Opłaty to 1800zl czynsz najmu + ok 560zl czynsz do spółdzielni mieszkaniowej+ prąd. Kaucja 2500zl.
Jedynie najem okazjonalny dla najemców niepalących, bez zwierząt. Koszt Aktu Notarialnego po stronie Najemcy.
Wolne od zaraz. Klucze w biurze.
Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej i umów się na prezentację. Do kosztów najmu należy doliczyć jednorazowo prowizję dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu.
Świadectwo charakterystyki energetycznej - zapotrzebowanie na energię:
EU - użytkową (kWh/m2*rok): 139.53; EK - końcową (kWh/m2*rok): 203.40; EP - nieodnawialną energię pierwotną (kWh/m2*rok): 167.90; EC02 - Wielkość emisji CO2 (t C02/m2*rok): 0.06; UOZE - Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową [%]: 0.00;
| Rodzaj oferty | Wynajem mieszkania | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 1 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 10 | ||
| Powierzchnia | 29 m2 | ||
| Cena | 1 800 zł (60 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | ||
| Rok budowy | 1980 | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Komunikacja | tramwaj, autobus | ||
| Dostępne w okolicy | centrum handlowe, szkoła, przedszkole | ||
| Dodatkowo | winda     |