Dom na sprzedaż
| Lokalizacja | Mierzyn | |
|---|---|---|
| Numer oferty | HES29219 | |
| Rok budowy | 2026 | |
| Materiał | Pustak | |
| Liczba pokoi | 5 | |
| Powierzchnia | 140 m2 | |
| Działka | 215 m2 | |
| Cena | 1 150 000 zł |
Szukasz nowoczesnego domu z ogrodem w spokojnej lokalizacji ale blisko miasta ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania.
Na sprzedaż nowoczesne domy z poddaszem użytkowym w zabudowie bliźniaczej - idealne dla rodzin oraz osób ceniących wygodę i funkcjonalność.
Prywatny ogród - idealny na relaks i czas z rodziną
2 miejsca postojowe przy każdym lokalu
Kanalizacja miejska - bez szamba i dodatkowych kosztów
Nowoczesna pompa ciepła - niskie koszty ogrzewania
Funkcjonalny i przemyślany układ pomieszczeń
Na powierzchnię 140.34m2 składają się :
- Klatka schodowa
Domy zostały zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia - przestrzeń dzienna z wyjściem do ogrodu, ustawne pokoje oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne.
Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, osób pracujących w mieście oraz klientów szukających alternatywy dla mieszkania.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentację !
| Rodzaj oferty | Dom na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 5 | ||
| Powierzchnia | 140 m2 | ||
| Działka | 215 | ||
| Cena | 1 150 000 zł (8 194 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rok budowy | 2026 | ||
| Materiał | Pustak | ||
| Stan budynku | Stan deweloperski | ||
| Rodzaj ogrzewania | pompa ciepła | ||
| Dodatkowo | ogród     |