Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Śródmieście-Centrum ul. Stanisława Herakliusza Lubomirskiego |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | AVN22467 | |
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | |
| Rok budowy | 1980 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 4 | |
| Powierzchnia | 63 m2 | |
| Cena | 450 000 zł |
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie 4 pok, rozkładowe, WC i łazienka osobno. Powierzchnia mieszkania wynosi 63,35 m2 Pokój duży ma ok 16 m2 z niego jest wyjście na przestronny balkon. pozostałe pokoje mają : 10,10 i 8 m2. Okna PCV, na podłodze jest parkiet, ściany malowane. Kuchnia widna, słoneczna. Wc i łazienka osobno. Duży przedpokój a w nim szafy. ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Czynsz z funduszem remontowym wynosi 850 zł . Mieszkanie wymaga remontu. Dwie nowe windy, blok ocieplony, zadbany. Parking dla mieszkańców, wjazd przez szlaban. Dużo zieleni zapewnia ciszę mimo, ze nieruchomość znajduje się w śródmieściu. Dodatkowym atutem jest garaż ( blaszak), który znajduje się niedaleko. Jest to dzierżawa terenu. Opłata za niego wynosi 100 zł miesięcznie. oferta na wyłączność. Klucze w biurze
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 4 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 11 | ||
| Powierzchnia | 63 m2 | ||
| Cena | 450 000 zł (7 103 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | ||
| Rok budowy | 1980 | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Stan budynku | Dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Dodatkowo | internet    telewizja kablowa    piwnica    winda    recepcja     |