Następna oferta

Połowa bliźniaka do remontu o powierzchni 110m2

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Witkowo Pierwsze
Spółdzielców
Numer oferty HES29205
Rok budowy 1968
Materiał Cegła
Liczba pokoi 7
Powierzchnia 110 m2
Działka 378 m2
Cena 320 000 zł

Opis

Szukasz bazy pod wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dojazdem do miasta? Ta oferta jest dla Ciebie!
Na sprzedaż połowa bliźniaka do generalnego remontu, powierzchnia użytkowa 110 m2, Budynek jest położony w spokojnej miejscowości zaledwie 8 km od centrum Stargardu. Niska zabudowa w sąsiedztwie gwarantuje ciszę i prywatność.
Kluczowe atuty techniczne nieruchomości:

  • Solidne podstawy: Wymienione okna na PCV, miedziana instalacja elektryczna.
  • Dach i komin: Dach pokryty dachówką, wyprowadzony nowy komin.
  • Tylko 10 minut autem od Stargardu.
Sieć wodociągowa i energetyczna w drodze przy budynku, brak możliwości wykorzystania istniejącej sieci kanalizacyjnej (konieczność instalacji szamba).
Wnętrze: Mieszkanie składa się z 8 pomieszczeń o różnym przeznaczeniu+ łazienka. 
Układ i stan pomieszczeń daje ogromne możliwości aranżacyjne – możesz stworzyć przestronny salon z aneksem, kilka sypialni lub domowe biuro.
Dom wymaga generalnego remontu co pozwala na wykończenie go "pod siebie", bez konieczności poprawiania po kimś innym.
Zapraszam osoby zainteresowane na prezentację i więcej informacji na temat nieruchomości.

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 7
Liczba łazienek 1
Powierzchnia 110 m2
Działka 378
Cena 320 000 zł (2 909 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rok budowy 1968
Droga dojazdowa Asfaltowa
Materiał Cegła
Stan budynku Do kapitalnego remontu
Rodzaj ogrzewania co własne
Komunikacja autobus,
Dodatkowo ogród