Lokalizacja Szczecinek
Numer oferty HES29200
Rok budowy 1985
Materiał Cegła
Liczba pokoi 11
Powierzchnia 363 m2
Działka 580 m2
Cena 1 440 000 zł

Opis

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego stylu życia? Ta wyjątkowa nieruchomość łączy komfort przestronnego domu rodzinnego z funkcjonalnością obiektu inwestycyjnego. To idealna propozycja dla dużej rodziny, osób szukających domu dwupokoleniowego lub przedsiębiorców.

KLUCZOWE ATUTY:

  • Dwie niezależne części: Dom posiada dwa osobne wejścia, co pozwala na całkowite oddzielenie życia prywatnego od zawodowego lub wydzielenie samodzielnego mieszkania.
  • Gotowa przestrzeń pod działalność (ok. 120 m²): Obecnie zaaranżowana na profesjonalny gabinet dentystyczny ( 3 pokoje, łazienka, przedpokój). Idealna pod usługi medyczne, kosmetyczne, biura czy kancelarię. 

WNĘTRZE DOMU: 
Parter i Strefa Dzienna- Serce Domu
Głównym  punktem parteru jest przestronny, jasny salon z kominkiem z płaszczem wodnym, który nie tylko tworzy przytulną atmosferę, ale stanowi realną alternatywę dla ogrzewania gazowego. Salon płynnie łączy się z otwartą, widną kuchnią wyposażoną w zabudowę na wymiar.
  • Relaks: z salonu przechodzimy do urokliwego ogrodu zimowego, który pozwala cieszyć się zielenią przez cały rok.
  • Plener: Bezpośrednio z ogrodu zimowego wyjdziemy do kameralnego ogródka- idealnego miejsca na poranną kawę lub grilla w gronie znajomych.
  • Przedpokój: Wyposażony w praktyczną szafę na wymiar, ułatwiającą utrzymanie porządku.

Półpiętro i Piętro- Prywatna Oaza
Przestrzeń sypialniana została rozplanowana na dwóch poziomach, co zapewnia domownikom intymność:
  • Półpiętro: Znajduje się tu duża sypialnia główna z pojemną szafą i łóżkiem oraz dwa mniejsze pokoje. Duża łazienka z oknem to prawdziwe spa- wyposażona zarówno w prysznic, jak i wannę   z hydromasażem.
  • Piętro: To dwa kolejne pokoje, które mogą służyć jako sypialnie dziecięce, gościnne, lub pracownie. Dodatkowym atutem są dwa balkony.

Poziom Funkcjonalny (Piwnica z oknami)

Najniższa kondygnacja to coś więcej niż magazyn. Dzięki oknom i pełnej infrastrukturze może pełnić funkcję zaplecza rekreacyjnego:
  • Strefa rekreacyjna: Ogromny pokój idealnie nadaje się na domową siłownię, salę kinową lub miejsce hucznych spotkań towarzyskich.
  • Zaplecze gospodarcze: Dodatkowa kuchnia idealna do przygotowania większych imprez rodzinnych lub zrobienia "zapasów na zimę". Łazienka w tej części świetnie sprawdzi się jako przestronna pralnia.

STANDARD I WYKOŃCZENIE:
Dom jest gotowy do zamieszkania i technicznie odświeżony:
  • Instalacje: Wymieniona elektryka i hydraulika gwarantują spokój na lata.
  • Materiały: Klasyczne drewniane schody i drzwi wewnętrzne nadają wnętrzu szlachetności. Na podłogach znajdziemy trwałe płytki, drewno oraz panele. Okna PCV zapewniają dobrą izolację.
  • Ogrzewanie: Elastyczność zapewnia system gazowy oraz kominek, co pozwala na optymalizację kosztów w zależności od potrzeb
  • Wyposażenie: Wszystkie meble są wliczone w cenę, co pozwala na wprowadzenie się bez dodatkowych nakładów finansowych.
  • Garaż: Znajduje się w bryle budynku, co jest niezwykle wygodne w okresie zimowym.

LOKALIZACJA:
Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, która jednocześnie oferuje pełną infrastrukturę "pod ręką". Bliskość szkoły, przedszkola, sklepów i przystanków komunikacji miejskiej sprawia, że jest to idealne miejsce dla aktywnej rodziny.

Ten dom to nie tylko mury, to przestrzeń dająca wolność wyboru i bezpieczeństwo finansowe.
Zadzwoń i umów się na prezentację, zanim ktoś Cię ubiegnie! 

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 11
Liczba łazienek 3
Powierzchnia 363 m2
Działka 580
Cena 1 440 000 zł (3 966 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rok budowy 1985
Droga dojazdowa Asfaltowa
Materiał Cegła
Stan budynku Dobry
Rodzaj ogrzewania kominkowe, gazowe, co własne
Komunikacja , kolej, autobus, PKS
Dostępne w okolicy bazarek, przedszkole, sklep, basen, kort tenisowy, zabudowa niska, apteka, restauracja, Żłobek, szkoła, bar, plac zabaw
Dodatkowo alarm    piwnica    ogród    monitoring