Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Stare Miasto ul. Grodzka |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | LGR21958 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1960 | |
| Materiał | Mieszany | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 60 m2 | |
| Cena | 725 000 zł |
Komfortowe mieszkanie o powierzchni 60,5 m², położone na 2 piętrze w niskim budynku na Starym Mieście w Szczecinie.
Mieszkanie składa się z:
* 3 rozkładowych pokoi (10m2, 13m2, 18m2), z jednego wyjście na balkon od strony ulicy z widokiem na Katedrę,
* osobnej kuchni (8m2),w zabudowie oraz nowym sprzętem AGD,
* przedpokoju (7m2),
* łazienki (4m2) z umywalką, kabiną prysznicową , wc oraz zabudową na wymiar.
Rozkład mieszkanie - dwustronny jest jasno i słonecznie.
Układ bardzo wygodny, wszystkie pomieszczenia są niezależne.
Lokal przeszedł generalny remont zakończony w marcu bieżącego roku, jest gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z pieca gazowego.
Do mieszkania przynależy piwnica.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 2 | ||
| Powierzchnia | 60 m2 | ||
| Cena | 725 000 zł (11 983 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1960 | ||
| Materiał | Mieszany | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Dodatkowo | piwnica     |