Dom na sprzedaż
| Lokalizacja | Grabowo | |
|---|---|---|
| Numer oferty | ELT34346 | |
| Rok budowy | 2018 | |
| Materiał | Beton | |
| Liczba pokoi | 4 | |
| Powierzchnia | 112 m2 | |
| Działka | 1644 m2 | |
| Cena | 1 090 000 zł |
Na sprzedaż parterowy dom jednorodzinny z 2018 roku, położony w miejscowości Grabowo (gmina Kamień Pomorski), w drugiej linii zabudowy.
Nieruchomość położona na dużej działce 1644 m².
Spokojna okolica, wokół pola klasy III – brak możliwości dalszej zabudowy w sąsiedztwie.
Z jednej strony Marina Kamień Pomorski - 2 km - jeden z najnowocześniejszych, największych i najpiękniejszych portów jachtowych na południowym Bałtku, z drugiej tylko 8 km ścieżką rowerową do Dziwnowa .
Dodatkową zabudową na działce jest ocieplony drewniany domek gościnny:
| Rodzaj oferty | Dom na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 4 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Powierzchnia | 112 m2 | ||
| Działka | 1644 | ||
| Cena | 1 090 000 zł (9 703 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rok budowy | 2018 | ||
| Droga dojazdowa | Utwardzona | ||
| Materiał | Beton | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | gazowe | ||
| Dodatkowo | alarm    kominek    ogród    monitoring     |