Następna oferta

2-poziomowe z dużym tarasem, os.Galaktyka

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Warszewo
ul. Galaktyki
Numer oferty HES29269
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 2021
Materiał Silikat
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 106 m2
Cena 1 350 000 zł

Opis

Oferta sprzedaży dwupoziomowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Galaktyka w dzielnicy Warszewo. Osiedle wybudowane przez renomowanego dewelopera Modehpolmo. 
Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci. W pobliżu miejsca do spacerowania i jazdy na rowerze, komunikacja miejska.
Nieruchomość dla osób szukających ciszy spokoju, przestrzeni, a jednocześnie bliskości i szybkości dotarcia do Centrum.

Nieruchomość przestronna, gustowna, posiada bardzo duży taras na piętrze z widokiem na Jezioro Dąbie oraz na pierwszym poziomie klasyczny balkon.
Na powierzchnię 106,26 mkw, składa się:
NA PIERSZYM POZIOMIE 68,98 mkw:

  • salon z aneksem kuchennym 33,61 mkw (możliwość dosatwienia ścianki i wydzielenie dodatkowej sypialni, tak jak to było w projekcie) i wyjściem na balkon o powierzchni 5,48 mkw
  • pokój sypialniany 12,84 mkw
  • łazienka 4,91 mkw
  • pomieszczenie gospodarcze/pralnia 2,43 mkw
  • przedpokój+schody 15,19 mkw

NA DRUGIM POZIOMIE antresola 37,28 mkw, z której wydzielono:
  • przestronną sypialnię
  • łazienkę z prysznicem
  • przestrzeń do zagospodarowania np. na biuro z wyjściem na taras 25,05 mkw
  • komunikacja
Czynsz w wysokości 525,42 zł. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, średni koszt to ok. 530 zł/m-c
Dodatkowo garaż na poziomie "-1" całkowicie zamykany o powierzchni 16,56 mkw, z możliwością wykonania antresoli ze względu na wysokość. Garaż płatny dodatkowo 120 tys zł , zakup obligatoryjny.

Zapraszam na prezentację

Szczegóły
Rodzaj oferty Mieszkanie na sprzedaż
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 106 m2
Cena 1 350 000 zł (12 704 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 2021
Materiał Silikat
Rodzaj ogrzewania co miejskie
Dodatkowo winda