Następna oferta

6 ha przy S6

Działka na sprzedaż

Lokalizacja Wojcieszyn
Numer oferty BON49480
Działka 64200 m2
Cena 7 399 000 zł

Opis

Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn.

Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona, ale główne sieci: wodociągowa, gazowa, prąd znajdują się przy głównej drodze.

Położenie w sąsiedztwie autostrady S6, przy węźle Nowogard Wschód zapewnia dobrą komunikację oraz dojazd.
Cały ten teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który określa tę działkę jako usługową.

Bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi jest niebywałym atutem tej nieruchomości.
Strategiczna lokalizacja zapewnia znakomite miejsce pod budowę hali, marketu lub innych usług.

W okolicy powstawać będą również lokale usługowe.
Na sprzedaż są również inne działki usługowe w tej okolicy, które znajdziecie Państwo w naszym portfolio.

Nasi eksperci kredytowi są do Państwa dyspozycji.

Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.

Szczegóły
Rodzaj oferty Działka na sprzedaż
Działka 64200
Cena 7 399 000 zł (115 zł/m2)
Droga dojazdowa Asfaltowa