Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Centrum pl. Rodła |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | PSK21702 | |
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | |
| Rok budowy | 1970 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 55 m2 | |
| Cena | 439 000 zł |
Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w samym Centrum Szczecina - przy PL Rodła. Mieszkanie posiada 55,40m2 i znajduje się na 2 (wysokim) piętrze z 11 w wieżowcu z lat 70. W budynku dwie nowoczesne windy plus budynek jest ocieplony. Piętro jest wysokie z uwagi na lokale usługowe na parterze.
Mieszkanie jest słoneczne, część okien wychodzi na południe a część na północ. W pobliżu tego miejsca znajduje się piękny Park Żeromskiego, centra handlowe (Galaxy) oraz wszystko to za co cenimy życie w Centrum miasta (restauracje, sklepy, usługi i świetna komunikacja).
Pomieszczenia o wymiarach
12,10m2 pokój z balkonem (balkon ma 5,82m2)
8,4m2 pokój
10,46m2 pokój który można połączyć z kuchnią
11,12m2 kuchnia
7,47 m2 łazienka
do wszystkich pomieszczeń wchodzi się z korytarza na którym jest spora szafa.
Ogrzewanie i woda w budynku jest z sieci miejskiej.
Lokal wymaga remontu/odświeżenia.
Czynsz do spółdzielni 1025zł z zaliczkami na ogrzewanie (trzeba doliczyć wodę i śmieci ) niestety duża zaliczka na ogrzewanie z uwagi na nierozsądne korzystanie z ogrzewania przez najemców w poprzednim sezonie.
Zapraszamy i polecamy.
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- możliwość zakupu przez obywateli spoza UE bez zgód MSWiA
Oferta na wyłączność
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 11 | ||
| Powierzchnia | 55 m2 | ||
| Cena | 439 000 zł (7 924 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | ||
| Rok budowy | 1970 | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Komunikacja | tramwaj, autobus | ||
| Dostępne w okolicy | fitnes, centrum handlowe, restauracja, basen, bank, przedszkole, szkoła, park | ||
| Dodatkowo | internet    telewizja kablowa    winda     |