Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Szczecin Pomorzany | |
|---|---|---|
| Numer oferty | IDN34086 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1930 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 2 | |
| Powierzchnia | 52 m2 | |
| Cena | 555 000 zł |
Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania.
Budynek w całości po generalnym remoncie, zrobiona klatka schodowa.
Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku na Pomorzanach.
Na powierzchnię 52,25 m2 składają się:
- 2 duże ustawne pokoje;
- łazienka z WC;
- osobna kuchnia;
- przedpokój.
Podczas remontu wymieniono instalacje elektryczne i wodno-kanalizacyjne, położono nowe podłogi i gładzie, nowe okna trzyszybowe i parapety (gwarancja + możliwość przedłużenia), dzięki czemu mieszkanie nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów.
Czynsz wynosi 1000 zł. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Dodatkowo płatny tylko prąd wg zużycia.
Do mieszkania przynależy duża, jasna piwnica z oknem o pow. 9 m2.
W pobliżu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkole, szkoła, sklepy oraz przystanki komunikacji miejskiej.
Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne.
Oferta idealna zarówno na użytek własny jak i na wynajem.
Zapraszam na prezentację.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 2 | ||
| Liczba pięter | 4 | ||
| Powierzchnia | 52 m2 | ||
| Cena | 555 000 zł (10 622 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1930 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie |