Obiekt komercyjny na sprzedaż
| Lokalizacja | Mierzyn | |
|---|---|---|
| Numer oferty | PMR25481 | |
| Rodzaj budynku | Garaż | |
| Rok budowy | 1997 | |
| Materiał | Cegła | |
| Powierzchnia | 20 m2 | |
| Działka | 20 m2 | |
| Cena | 90 000 zł |
Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 20,44 m2 - Mierzyn, ul. Spółdzielców.
Garaż znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, na osiedlu w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej, w bryle budynku.
Stan: dobry, suchy, do odświeżenia.
W garażu prąd, brama uchylna automatyczna.
Własność - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
Idealny na samochód, motocykl lub jako bezpieczne miejsce magazynowe.
Drugi samochód można parkować na podjeździe przy garażu.
Dostępny od zaraz. Oferta na wyłączność.
Zapraszamy do oglądania.
| Rodzaj oferty | Obiekt komercyjny na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Powierzchnia | 20 m2 | ||
| Działka | 20 | ||
| Cena | 90 000 zł (4 403 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Forma prawna gruntu | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Garaż | ||
| Rok budowy | 1997 | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Stan budynku | Dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | inne |