Następna oferta

Bliźniak pogranicze Mierzyn/Szczecin, 114m2

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Mierzyn
Numer oferty IDN34076
Rok budowy 2025
Materiał Pustak
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 74 m2
Działka 217 m2
Cena 879 000 zł

Opis

Nowoczesny bliźniak na pograniczu Mierzyna i Szczecina – gotowa baza do wykończenia + dodatkowy pokój.

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość jest częściowo przygotowana do wykończenia, co pozwala zaoszczędzić czas i od razu przejść do finalnej aranżacji według własnych potrzeb.

Stan i przygotowanie
W domu wykonano już wiele prac:

  • przygotowany kompleksowy projekt aranżacyjny i wykonawczy
  • na ścianach i sufitach położone tynki oraz farba gruntująca
  • poddasze wykończone (płyty GK, gładzie, malowanie) – gotowe do użytkowania

Dzięki adaptacji poddasza zyskujemy dodatkowy pokój, który świetnie sprawdzi się jako sypialnia, biuro, pokój dla dziecka lub strefa relaksu (np. kino domowe).

Przestrzeń i układ
  • powierzchnia użytkowa: ok. 74 m²
  • łączna powierzchnia podłogowa: ok. 117 m²
  • 5 pokoi + dodatkowy 6. pokój na poddaszu
  • ogródek z dwóch stron domu

To przemyślany układ, który daje dużą elastyczność w aranżacji przestrzeni.

Standard i rozwiązania
W standardzie przewidziano m.in.:
  • ogrzewanie podłogowe w całym domu
  • instalację pod kominek
  • system domofonowy
  • przygotowanie pod rolety antywłamaniowe

Do nieruchomości przynależą 2 miejsca postojowe obok budynku, z doprowadzonym prądem.

Osiedle i lokalizacja
Inwestycja obejmuje kameralne osiedle. Całość jest ogrodzona, z dwoma niezależnymi wjazdami i bramą na pilota. Na terenie znajdują się również miejsca na rowery oraz skrzynki pocztowe.
Nowoczesna architektura, spokojne otoczenie i dogodny dojazd do Szczecina sprawiają, że jest to idealne miejsce do życia.

Dodatkowe informacje
  • zakup z rynku pierwotnego – faktura VAT 8%
  • brak podatku PCC
  • możliwość wykończenia „pod klucz” ze sprawdzoną ekipą

Dlaczego warto?
To świetna propozycja dla osób, które chcą uniknąć stanu surowego i jednocześnie mieć wpływ na końcowy wygląd wnętrza. Dodatkowy pokój na poddaszu, ogródek z dwóch stron i kameralne osiedle to połączenie, które trudno znaleźć w tej cenie.

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 5
Liczba łazienek 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 74 m2
Działka 217
Cena 879 000 zł (11 878 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rok budowy 2025
Droga dojazdowa Asfaltowa
Materiał Pustak
Stan budynku Do wykończenia
Rodzaj ogrzewania gazowe
Komunikacja autobus
Dostępne w okolicy basen, kort tenisowy, bank, kościół, przedszkole, restauracja, centrum handlowe, plac zabaw, apteka, las, szkoła
Dodatkowo monitoring