Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Szczecin Niebuszewo | |
|---|---|---|
| Numer oferty | IDN34044 | |
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | |
| Rok budowy | 1988 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 53 m2 | |
| Cena | 640 000 zł |
Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie?
To mieszkanie na osiedlu Niebuszewo-Bolinko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz.
Przemyślany układ, świeżo po remoncie wnętrza i przyjemna, jasna przestrzeń sprawiają, że można tu wprowadzić się bez stresu i dodatkowych kosztów.
Lokal o powierzchni około 53,79 m² znajduje się na 4 piętrze budynku z windą, co znacząco ułatwia codzienne funkcjonowanie – szczególnie przy dzieciach.
Centralnym punktem mieszkania jest salon z aneksem kuchennym – jasny, przestronny i zaprojektowany tak, aby sprzyjał wspólnemu spędzaniu czasu. Kuchnia została wykonana na zamówienie i wyposażona w nowy sprzęt AGD, dzięki czemu jest nie tylko estetyczna, ale też w pełni funkcjonalna. Z salonu prowadzi wyjście na balkon, gdzie można złapać chwilę oddechu w słoneczne dni.
Do dyspozycji są również dwie sypialnie – jedna już urządzona i gotowa, druga pozostawiona do własnej aranżacji, co daje możliwość dostosowania jej do potrzeb dziecka, pracy zdalnej lub gości.
Mieszkanie uzupełnia wygodna łazienka z prysznicem, praktyczne pomieszczenie gospodarcze oraz przestronny przedpokój, który pomaga utrzymać porządek na co dzień.
Dodatkowym atutem jest piwnica o powierzchni około 4 m² oraz łatwo dostępne miejsca parkingowe przy budynku.
To propozycja dla rodzin, które cenią sobie komfort, estetykę i funkcjonalność – bez konieczności przeprowadzania remontów.
UWAGA! Zdjęcia przykładowe z innych inwestycji.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia mieszkania na żywo.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 10 | ||
| Powierzchnia | 53 m2 | ||
| Cena | 640 000 zł (11 898 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | ||
| Rok budowy | 1988 | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Komunikacja | autobus | ||
| Dodatkowo | winda     |