Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Pogodno ul. Jana Styki |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | NEW20112 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1930 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 54 m2 | |
| Cena | 555 000 zł |
Zapraszam na prezentację wygodnego, 3-pokojowego mieszkania w sercu Pogodna, przy ul. Jana Styki w Szczecinie.
Mieszkanie po generalnym remoncie; położone na wysokim parterze budynku; gotowe do wprowadzenia od zaraz; nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Do mieszkania przynależy niewielki ogródek na tyłach budynku oraz duża, sucha piwnica.
Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, osobnej kuchni i łazienki z oknem.
Całość wykończona w stonowanych kolorach, na podłogach wysokiej jakości panele, w kuchni i przedpokoju kafle.
Sąsiedzi mili i spokojni, budynek położony z dala od głównych ulic, do najbliższego przystanku autobusowego tylko 350 metrów. W najbliższej okolicy szkoła podstawowa, przedszkole i liceum.
Polecam ze względu na standard wykończenia i lokalizację!
Do zobaczenia na prezentacji.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 3 | ||
| Powierzchnia | 54 m2 | ||
| Cena | 555 000 zł (10 277 zł/m2) | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1930 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Rodzaj ogrzewania | gazowe | ||
| Komunikacja | autobus | ||
| Dostępne w okolicy | szpital, park, szkoła, przedszkole, plac zabaw, kościół, restauracja, centrum handlowe, fitnes, bank |