Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Szczecin Centrum | |
|---|---|---|
| Numer oferty | IDN34026 | |
| Rodzaj budynku | Kamienica | |
| Rok budowy | 2026 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 2 | |
| Powierzchnia | 34 m2 | |
| Cena | 410 400 zł |
Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji poddasza, zlokalizowane w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej, zabytkowej kamienicy.
To doskonała lokalizacja – w zasięgu kilku kroków dostępna jest pełna infrastruktura: restauracje, sklepy, szkoły oraz komunikacja miejska.
Układ mieszkania:
Pokój z aneksem kuchennym
łazienka z WC
korytarz
Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie i jest gotowe do wprowadzenia – wymaga jedynie umeblowania według własnego gustu.
Najważniejsze atuty:
brak instalacji gazowej
ogrzewanie podłogowe (promienniki podczerwieni)
duże okna zapewniające świetne doświetlenie wnętrza
jasne, ciepłe i przytulne wnętrze
niski koszt utrzymania
estetyczny, wyremontowany korytarz z podświetleniem LED
Metraż:
powierzchnia użytkowa: 34,52 m²
powierzchnia całkowita: 45 m²
To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem.
Zapraszam do kontaktu!
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 2 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 5 | ||
| Powierzchnia | 34 m2 | ||
| Cena | 410 400 zł (11 888 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Kamienica | ||
| Rok budowy | 2026 | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Rodzaj ogrzewania | promienniki podczerwieni | ||
| Komunikacja | tramwaj, kolej, autobus, PKS, | ||
| Dostępne w okolicy | szkoła, przedszkole, restauracja, centrum handlowe, plac zabaw, hala sportowa, park, rzeka, fitnes, bank, przystań |