Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Drzetowo ul. 1 Maja |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | BON49379 | |
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | |
| Rok budowy | 1970 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 2 | |
| Powierzchnia | 42 m2 | |
| Cena | 379 000 zł |
Planujesz skredytować tę nieruchomość-zadzwoń.
Do sprzedania ładne 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Szczecina przy ul. 1 maja. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta. W bliskiej odległości znajdują się: Fabryka Wody, szkoły, przedszkola, liczne sklepy, Teatr Polski, Park Żeromskiego, Wały Chrobrego, Łasztownia, Bulwary, Stare Miasto, Centrum handlowe Galaxy itp.
Lokal położony w budynku z lat 70 w spokojnej i cichej lokalizacji.
Opis nieruchomości (pow. użytkowa 42,42 m2):
- salon połączony z wyjściem na duży balkon z ładnym widokiem
- pokój
- oddzielna kuchnia
- łazienka
- oddzielne wc
Dodatkowo do lokalu przynależy piwnica.
Czynsz w wysokości 620zł/1mc (w tym: zaliczka na ogrzewanie, wodę, fundusz remontowy, śmieci itp.) Dodatkowo płatny: prąd i gaz do kuchenki.
Wykończenie wnętrza:
Na podłodze panele, kafle i gumoleum.
Wyposażenie nieruchomości:
Mieszkanie nieumeblowane, okna plastikowe.
Mieszkanie kwalifikuje się do remontu.
Zapraszam na prezentację.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 2 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 10 | ||
| Powierzchnia | 42 m2 | ||
| Cena | 379 000 zł (8 934 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Wysoki blok | ||
| Rok budowy | 1970 | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Stan budynku | Dobry | ||
| Dodatkowo | piwnica    winda     |