Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Police ul. Grzybowa |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | MEM22900 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1930 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 4 | |
| Powierzchnia | 88 m2 | |
| Cena | 559 000 zł |
Oferujemy do sprzedania atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym z 1930r.
Na powierzchnię 67,99m2 + 20m2 składa się;
- salon z kuchnią
- 3 sypialnie w tym jedna z wyjściem na balkon
- na poddaszu sypiania (20m2)
- duża łazienka z prysznicem i wc
- korytarz.
Na klatce doprowadzony światłowód Orange.
Mieszkanie w standardzie dobrym, 3 lata temu mieszkanie było remontowane, na obecną chwilę wymaga odświeżenia, wymiany drzwi.
W tej chwili mieszkają najemcy( 6 osobowa rodzina)
W mieszkaniu zamontowana jest klimatyzacja ( zimno/ciepło)oraz kominek z płaszczem wodnym z rozprowadzeniem ciepła , co daje niższe zużycie energii, ogrzewanie i ciepła woda z pieca elektrycznego.
Rodzina która mieszka korzysta tylko z ogrzewania elektryczne i podgrzewania wody, koszty w najzimniejszym miesiącach wyniosły 1300 zł za 2mc
Budynek dwa lata temu przeszedł modernizację z dociepleniem, dlatego mieszkanie jest bardzo ciepłe.
Do nieruchomości przynależy piwnica, teren ogrodzony i zabezpieczony szlabanem, miejsca parkingowe przy posesji.
Budynek w 2023 r został, odremontowany, ocieplony, wymieniony dach.
Nieruchomość znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji Polic, w pobliżu sklepy, apteka, szkoły, przedszkole itp...
Opłaty: czynsz do zarządcy 850zł w tym( zaliczki na zimną wodę, wywóz nieczystości, partycypacje w kosztach, fundusz remontowy)
Wydanie mieszkania do ustalenia.
Nasz doświadczony doradca przygotuje dla Państwa najlepszą ofertę kredytowania !
Oferta na wyłączność!
Serdecznie zapraszam na prezentację.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 4 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 2 | ||
| Powierzchnia | 88 m2 | ||
| Cena | 559 000 zł (6 352 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1930 | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | elektryczne | ||
| Komunikacja | autobus | ||
| Dostępne w okolicy | bazarek, sklep, restauracja, fitnes, las, przychodnia lekarska, hala sportowa, szpital, przedszkole, bank, apteka, Żłobek, szkoła, centrum handlowe, basen, plac zabaw, park | ||
| Dodatkowo | internet    piwnica     |