Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Bezrzecze ul. Koralowa |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | LGR21966 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 2000 | |
| Materiał | Inny | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 91 m2 | |
| Cena | 859 000 zł |
Jednopoziomowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na 2 piętrze niskiego budynku, usytuowanego na zielonym, ogrodzonym terenie.
Mieszkanie ma osobne wejście i własną klatkę schodową. Z uwagi na skosy, powierzchnia mieszkania liczona po podłodze jest większa niż podana powierzchnia użytkowa, co daje możliwość dodatkowego wykorzystania przestrzeni pod nieuciążliwymi skosami.
W skład podanej powierzchni (91,30 m2) wchodzi:
- część dzienna z której jest wyjście na balkon (pow. balkonu ok. 8 m2; strona zachodnia)
- spora kuchnia (połączona z częścią dzienną) z miejscem na duży stół, z szafkami i sprzętem w stałej zabudowie (lodówka z zamrażarką, płyta grzewcza indukcyjna, piekarnik, pochłaniacz, zmywarka)
- pokój / gabinet
- sypialnia z garderobą wygospodarowaną "pod skosami"
- łazienka z oknem, wanną, umywalką i toaletą
- komunikacja
- klatka schodowa z niedużą komórką
Okna drewniane, ściany malowane. Na podłodze deska (lite drewno) i wykładzina dywanowa, w łazience terakota.
Mieszkanie jasne, słoneczne, dobrze doświetlone światłem dziennym. Niestandardowa wysokość mieszkania dodatkowo daje poczucie przestrzeni, a balkon w ciepłe dni staje się "przedłużeniem" części dziennej
Ciche zielone miejsce, łatwy dostęp do komunikacji, to dodatkowe atuty tej oferty.
Polecamy.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 2 | ||
| Powierzchnia | 91 m2 | ||
| Cena | 859 000 zł (9 408 zł/m2) | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 2000 | ||
| Materiał | Inny | ||
| Rodzaj ogrzewania | co własne | ||
| Komunikacja | autobus | ||
| Dostępne w okolicy | sklep, szkoła |