Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Police Kardynała Stefana Wyszyńskiego |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | HES29161 | |
| Rodzaj budynku | Blok | |
| Rok budowy | 1980 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 65 m2 | |
| Cena | 439 000 zł |
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe położone na 8 piętrze w ośmiopiętrowym budynku. Nieruchomość idealna dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem.
Na powierzchnię 65.63m2 składają się:
-Salon
- Sypialnia
- Pokój
- Kuchnia
- Łaziencka
-WC
- Przedpokój
Dużym atutem nieruchomości jest jej położenie na ostatnim piętrze, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i zapewnia poczucie przestrzeni.
Okna wychodzą na otwartą zabudowę - wokół nie ma ciasno ustawionych bloków, dzięki czemu do mieszkania dociera dużo światła dziennego.
Do mieszkania przynależy również piwnica 4m2.
Budynek jest zadbany, a winda została niedawno wymieniona na nową.
W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy oraz punkty usługowe, dobra infrastruktura do codziennego życia.
Ogrzewania oraz ciepła woda z sieci miejskiej.
Miejsca parkingowe ogólnodostępne.
To mieszkanie łączy funkcjonalny układ pomieszczeń, dobrą lokalizację oraz przyjemną przestrzeń wokół budynku, co dziś jest coraz rzadziej spotykane w nowym budownistwie.
Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na prezentacje.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba pięter | 8 | ||
| Powierzchnia | 65 m2 | ||
| Cena | 439 000 zł (6 689 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Blok | ||
| Rok budowy | 1980 | ||
| Materiał | Wielka Płyta | ||
| Rodzaj ogrzewania | co miejskie | ||
| Dodatkowo | piwnica    winda     |