Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Łasztownia ul. Piesza |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | 90/13521/OM | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1980 | |
| Materiał | Wielka Płyta | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 75 m2 | |
| Cena | 410 000 zł |
Na sprzedaż przestronne mieszkanie 75,69 m² – Szczecin, Łasztownia
ul. Piesza
Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75,69 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – na Łasztowni. To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestycja pod wynajem.
Mieszkanie składa się z:
• trzech niezależnych, ustawnych pokoi,
• oddzielnej, jasnej kuchni z praktyczną spiżarnią (pomieszczeniem gospodarczym),
• łazienki,
• przestronnego przedpokoju.
Dodatkowym atutem jest przynależna piwnica, zapewniająca dodatkowe miejsce do przechowywania.
Lokal jest bardzo dobrze doświetlony, funkcjonalny i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Oddzielne pokoje zapewniają komfort i prywatność domownikom. Kuchnia ze spiżarnią to wygodne rozwiązanie dla osób ceniących porządek i dodatkową przestrzeń.
Świetna lokalizacja – blisko centrum miasta, terenów spacerowych nad Odrą oraz komunikacji miejskiej.
Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania.
Також розмовляємо українскою мовою.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba pięter | 4 | ||
| Powierzchnia | 75 m2 | ||
| Cena | 410 000 zł (5 416 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1980 | ||
| Materiał | Wielka Płyta |