Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja | Szczecin Pomorzany | |
|---|---|---|
| Numer oferty | FKT25128 | |
| Rodzaj budynku | Niski blok | |
| Rok budowy | 1970 | |
| Materiał | Mieszany | |
| Liczba pokoi | 3 | |
| Powierzchnia | 48 m2 | |
| Cena | 428 000 zł |
3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na drugim piętrze w niskim budynku wielorodzinnym na Pomorzanach w Szczecinie.
Pokoje rozkładowe/ 16,10,9 m2/, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z oknem i przestronny przedpokój.
Okna PVV , na podłodze panele i terakota. Częściowo umeblowane.
Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.
Czynsz miesięczny ok. 1000 zł obejmuje ogrzewanie, ciepłą wodę , eksploatację i fundusz remontowy.
Opłaty dodatkowe prąd ,gaz, internet.
Mieszkanie może być przeznaczone dla celów własnych mieszkaniowych lub pod wynajem /w chwili obecnej mieszkanie jest wynajmowane i przyszły właściciel może przedłużyć umowę najmu obecnym najemcom./
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 3 | ||
| Liczba łazienek | 1 | ||
| Liczba pięter | 4 | ||
| Powierzchnia | 48 m2 | ||
| Cena | 428 000 zł (8 916 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Spółdzielcze własnościowe prawo | ||
| Rodzaj budynku | Niski blok | ||
| Rok budowy | 1970 | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa | ||
| Materiał | Mieszany | ||
| Stan budynku | Dobry | ||
| Dodatkowo | internet    telewizja kablowa    piwnica     |