Następna oferta

Mieszkanie w Szeregowcu ul. Kolorowa Mierzyn!

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Mierzyn
Numer oferty HES29057
Rok budowy 2010
Materiał Cegła
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 138 m2
Działka 159 m2
Cena 1 249 000 zł

Opis

Mamy dla Ciebie ofertę segmentu  w zabudowie  szeregowej  w bocznej uliczce Mierzyna .
Na  powierzchnię użytkową wchodzi :

PARTER:

  • komunikacja ,
  • salon z kominkiem połączony z jadalnią 37,67 m2 ,
  • kuchnia z oknem częściowo otwarta na jadalnię 8,53 m2,
  • toaleta 1,26 m2 
  • taras około  40  m2 
  • garaż 16,11 m2 .

PIĘTRO :
  • komunikacja ,
  • łazienka z wanną oraz kabiną prysznicową 11,76 m2 ,
  • sypialnia z garderobą 18,45 m2 ,
  • sypialnia 13,61 m2,
  • gabinet z szafą 12,99 m2, 
  • pomieszczenie gospodarcze /w nim piec ,regały/4,61 m2 .

Poddasze do własnej aranżacji na obecną chwilę służy jako składzik ,magazyn.
Nieruchomość wykończona z wysokiej jakości materiałów .
Ogrzewanie na dole podłogowe, góra pokoje grzejniki łazienka podłogówka.
System alarmowy ,system nagłośnieniowy ,monitoring.
W oknach na dole rolety elektryczne antywłamaniowe .Drzwi wejściowe antywłamaniowe firmy CAL.
Brama garażowa automatyczna na pilota.

Polecam ze względu na przestrzeń nieruchomości pokoje duże ,ustawne ,przestronne.
Tylko klient gotówkowy !
Zapraszam na prezentację !
Oferta wyłącznie u Nas w Biurze!
Cena do negocjacji !!

Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 138 m2
Działka 159
Cena 1 249 000 zł (9 050 zł/m2)
Forma prawna Własność
Forma prawna gruntu Własność
Rok budowy 2010
Droga dojazdowa Utwardzona
Materiał Cegła
Stan budynku Bardzo dobry
Rodzaj ogrzewania gazowe
Komunikacja autobus
Dostępne w okolicy fitnes, sklep, zabudowa niska, przedszkole, centrum handlowe, restauracja, szkoła, hala sportowa, plac zabaw, basen, kościół
Dodatkowo ogród    monitoring