Mieszkanie na sprzedaż
| Lokalizacja |
Szczecin Centrum ul. Aleja Wojska Polskiego |
|
|---|---|---|
| Numer oferty | WEB21094 | |
| Rodzaj budynku | Kamienica | |
| Rok budowy | 1950 | |
| Materiał | Cegła | |
| Liczba pokoi | 5 | |
| Powierzchnia | 76 m2 | |
| Cena | 610 000 zł |
Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,01 m², położone na ostatnim piętrze kamienicy przy Al. Wojska Polskiego. Nieduże skosy.
Układ i funkcjonalność:
Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi, kuchni (aneksu), przedpokoju oraz 2 łazienek. Lokal został zaprojektowany w sposób umożliwiający wynajem na pokoje - model ten z powodzeniem funkcjonuje od prawie 6 lat. Istnieje podział mieszkania na dwie niezależne części, co pozwala na zamieszkanie właściciela w jednej części i wynajem drugiej lub prowadzenie dwóch niezależnych najmów.
Dodatkowym atutem są podwójne instalacje (gaz, prąd, woda) oraz dwa niezależne kotły gazowe dwufunkcyjne potocznie zwane piecami. W mieszkaniu wykonano również instalację rekuperacji. Okna głównie sa klasyczne, jedno połaciowe oraz świetliki w dachu, naturalnie doświetlające pomieszczenia.
O mieszkaniu:
Lokal znajduje się na 4. (ostatnim) piętrze, co zapewnia ciszę oraz brak sąsiadów nad mieszkaniem. Układ został zoptymalizowany pod kątem wynajmu: 5 pokoi oraz 2 łazienki stanowią praktyczne rozwiązanie przy tej liczbie użytkowników.
Status prawny: pełna własność z udziałem w gruncie. Księga wieczysta wolna od obciążeń.
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest przy odnowionej Alei Wojska Polskiego, w otoczeniu kawiarni, restauracji i pełnej infrastruktury miejskiej. W pobliżu znajduje się Kino Pionier oraz Jasne Błonia. Lokalizacja zapewnia wygodny dostęp do centrum, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu mieszkania.
Podsumowanie:
Mieszkanie stanowi gotowy produkt inwestycyjny z ugruntowanym modelem najmu, ale sprawdzi się również jako lokal do zamieszkania z możliwością częściowego wynajmu. Mote też być ciekawą propozycją dla dużej rodziny.
Zapraszam na prezentację.
| Rodzaj oferty | Mieszkanie na sprzedaż | ||
|---|---|---|---|
| Liczba pokoi | 5 | ||
| Liczba łazienek | 2 | ||
| Liczba pięter | 5 | ||
| Powierzchnia | 76 m2 | ||
| Cena | 610 000 zł (8 025 zł/m2) | ||
| Forma prawna | Własność | ||
| Rodzaj budynku | Kamienica | ||
| Rok budowy | 1950 | ||
| Droga dojazdowa | Asfaltowa | ||
| Materiał | Cegła | ||
| Stan budynku | Bardzo dobry | ||
| Rodzaj ogrzewania | gazowe | ||
| Komunikacja | tramwaj, autobus | ||
| Dostępne w okolicy | bar, hala sportowa, sklep, park, bazarek, bank, szkoła, fitnes, centrum handlowe, kościół, apteka, basen, przedszkole |