Następna oferta

Przestronne 4 pokoje w Podjuchach

Mieszkanie na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Podjuchy
Numer oferty KMF26986
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 1963
Materiał Cegła
Liczba pokoi 4
Powierzchnia 111 m2
Cena 665 000 zł

Opis

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe z trzema piwnicami – idealne dla rodziny lub na najmy na pokoje.
Pokoje o powierzchniach: 15,2 m², 15,5 m², 20,2 m² oraz 21,6 m².
W pełni rozkładowy układ pomieszczeń zapewnia wygodę codziennego użytkowania oraz szerokie możliwości aranżacyjne.

Nieruchomość posiada osobną, widną nową kuchnię w zabudowie, wyposażoną w nowy sprzęt AGD.
Duży przedpokój oraz praktyczna wnęka pod szafę w zabudowie, gwarantują dodatkową przestrzeń do przechowywania.

Mieszkanie oferuje dwie niezależne łazienki z kabinami prysznicowymi oraz dodatkowo osobne WC, co znacząco podnosi komfort życia – szczególnie w przypadku większej rodziny lub najmu na pokoje.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego.
Czynsz administracyjny wynosi 590 zł.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są trzy przynależne piwnice o łącznej powierzchni 28,94 m² – rozwiązanie rzadko spotykane, zapewniające dużą przestrzeń magazynową.
Mieszkanie stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób poszukujących przestronnego lokum dla rodziny jak i inwestora.
Zapraszam na prezentację.

Szczegóły
Rodzaj oferty Mieszkanie na sprzedaż
Liczba pokoi 4
Liczba łazienek 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 111 m2
Cena 665 000 zł (5 983 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rodzaj budynku Niski blok
Rok budowy 1963
Materiał Cegła
Rodzaj ogrzewania gazowe
Komunikacja autobus
Dostępne w okolicy szpital, las, sklep