POWIERZCHNIA (M²)

CENA ZA M²

PIĘTRO

LICZBA POKOI

ROK BUDOWY

RYNEK

NUMER OFERTY

Poprzednia oferta
Powrót
Następna oferta

Na wynajem 2 pok. na Zawadzkiego

Wynajem mieszkania

Lokalizacja Szczecin Zawadzkiego
Władysława Szafera
Numer oferty SWN30879
Rodzaj budynku Wysoki blok
Rok budowy 1980
Materiał Wielka Płyta
Liczba pokoi 2
Powierzchnia 43 m2
Cena 2 000 zł

Opis

Mieszkanie, składa się z dwóch rozkładowych pokoi z balkonem. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących przestronnego mieszkania na wynajem. Pokoje są jasne i dobrze doświetlone naturalnym światłem, co nadaje im przytulny i przyjemny charakter.
Kuchnia w tym mieszkaniu jest również przestronna i posiada okno, co zapewnia dostęp do świeżego powietrza i naturalnego światła. Jest umeblowana i wyposażona we wszystkie potrzebne sprzęty, takie jak lodówka, kuchenka, piekarnik, czajnik itp. Dzięki temu można swobodnie gotować i przygotowywać posiłki.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane, co oznacza, że już jest wyposażone w meble potrzebne do codziennego użytku. Możesz spodziewać się łóżek, szaf, stolików, krzeseł i innych niezbędnych elementów wyposażenia. To ułatwia przeprowadzkę i osiedlenie się bez konieczności kupowania mebli od razu. Łazienka jest również atrakcyjna i dobrze utrzymana. Istnieje oddzielne WC, co jest wygodne dla mieszkańców. Czystość i higiena są priorytetem w tej przestrzeni, a dostępność prysznica zapewnia wygodę podczas korzystania z łazienki.

Lokalizacja tego mieszkania oferuje wiele udogodnień. W okolicy znajdują się przystanki autobusowe, co ułatwia podróżowanie i dostęp do innych części miasta. Ponadto, niedaleko znajduje się hala widowiskowo-sportowa, gdzie można korzystać z różnych wydarzeń i atrakcji sportowych.


Jest to atrakcyjna oferta dla osób szukających wygodnego i funkcjonalnego mieszkania. Kaucja 1 miesięczna.


Szczegóły
Rodzaj oferty Wynajem mieszkania
Liczba pokoi 2
Liczba łazienek 1
Liczba pięter 10
Powierzchnia 43 m2
Cena 2 000 zł (46 zł/m2)
Forma prawna Własność
Rodzaj budynku Wysoki blok
Rok budowy 1980
Materiał Wielka Płyta
Rodzaj ogrzewania co miejskie
Komunikacja autobus
Dostępne w okolicy hala sportowa, przedszkole
Dodatkowo winda