POWIERZCHNIA (M²)

CENA ZA M²

PIĘTRO

LICZBA POKOI

ROK BUDOWY

RYNEK

NUMER OFERTY

Poprzednia oferta
Powrót
Następna oferta

Bliźniak w Dobrej wg dobrze przemyślanego projektu

Dom na sprzedaż

Lokalizacja Dobra
ul. Tulipanowa
Numer oferty DZI20074
Rok budowy 2023
Materiał Silikat
Liczba pokoi 5
Powierzchnia 156 m2
Działka 500 m2
Cena 1 100 000 zł

Opis

W ofercie sprzedaży przestronny bliźniak w Dobrej przy ul. Tulipanowej. Zamierzenia projektowe zaspokoją gusta świadomego klienta, który doceni m in. brak skosów na drugiej kondygnacji, dodatkową powierzchnię na poddaszu, wielkość działki (500m2), a tym samym optymalna powierzchnię ogrodu, brak sąsiedztwa vis a vis ogrodu. Lokalizacja pozwala na wygodną organizację życia zarówno zawodowego jak i po godzinach pracy. Dobra to w pełni zurbanizowana wieś gminna z siedzibą władz, licznymi sklepami, przedszkolem, szkołą podstawową, przychodnią i punktami usługowymi. Położona niespełna 7 km na zachód od Szczecina i 5 km od przejścia granicznego w Lubieszynie. Najbliższe sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna i tereny zielone. Utrzymuje się tu klimat spokojnego osiedla domów jednorodzinnych. Dom posadowiony na płaskiej działce o regularnym kształcie, na płycie fundamentowej z dodatkową opaską drenażową wokół budynku. Na powierzchni nieco ponad 150 m2 mieszczą się:
PARTER - salon o tartą kuchnią (43,55), łazienka (2,93), pod. gospodarcze (5,75), wiatrołap(4,89)
PIĘTRO - 4 pokoje (15,12/14,82/13,67/11,26), łazienka (6,58), garderoba (2,73)
Jednostanowiskowy garaż w bryle budynku z segmentową bramą wjazdową na pilota w kolorze antracytowym. Standard wykończenia zewnętrznego budynku to:
ocieplenie - 20 cm styropian grafitowy, tynk elewacyjny silikonowo- sylikatowy, rynny i rury spustowe z PCV, parapety zew. stalowe antracytowe, balustrada balkonu, dachówka ceramiczna. Całość utrzymana w odcieniach bieli i szarości. Przed budynkiem dodatkowe miejsce postojowe i dojście do budynku wyłożone kostką, ogrodzenie ogrodu to panele z siatki na słupkach stalowych. Teren wokół budynku wyrównany i posprzątany po procesie budowy. Do nieruchomości zostały wykonane instalacje:
- WOD-KAN z podejściem pod przybory,
- elektryczna z okablowaniem z osprzętem (gniazda+włączniki), zasilanie główne trójfazowe z rozdzielnią, punkty świetlne bez osprzętu oraz przygotowane przejścia pod fotowoltaikę
- C.O. tj piec gazowy z zasobnikiem CWU (Vailant), ogrzewanie podłogowe w całym domu
- instalacja internetowa i TV tj. okablowanie bez osprzętu doprowadzone do salonu + pokoje na pietrze
- rekuperacja (wentylacja mechaniczna + wentylacja grawitacyjna w garażu.
Wewnątrz budynku wykonano tynki wewnętrze gipsowe, posadzki z jastrychu anhydrytowego, zastosowano okna i drzwi balkonowe PCV trzyszybowe, ponad to w salonie okno w systemie HST, drzwi zewnętrzne z dwoma zamkami, izolacja dachu pianą PUR gr. 20 cm.
Koniec realizacji inwestycji to koniec czerwca 2023r.
Serdecznie zapraszam do obejrzenia domu i zapoznania się z okolicą. Szczegółowe informację konstrukcyjne, wykończeniowe czy projektowe są do wglądu w biurze lub na prezentacji.


Szczegóły
Rodzaj oferty Dom na sprzedaż
Liczba pokoi 5
Liczba łazienek 2
Liczba pięter 1
Powierzchnia 156 m2
Działka 500
Cena 1 100 000 zł (7 047 zł/m2)
Forma prawna Własność
Forma prawna gruntu Własność
Rok budowy 2023
Droga dojazdowa Utwardzona
Materiał Silikat
Stan budynku Idealny
Rodzaj ogrzewania gazowe
Komunikacja autobus
Dostępne w okolicy zabudowa niska, sklep, las, bar