POWIERZCHNIA (M²)

CENA ZA M²

PIĘTRO

LICZBA POKOI

ROK BUDOWY

RYNEK

NUMER OFERTY

Poprzednia oferta
Powrót
Następna oferta

Oferta DZI20078

Lokal usługowy na sprzedaż

Lokalizacja Szczecin Gumieńce
ul. Krakowska
Numer oferty DZI20078
Rodzaj budynku Inny
Powierzchnia 14 m2
Cena 25 000 zł

Opis

W ofercie odstąpienie pomieszczenia biurowo-usługowego (cesja umowy najmu). Lokal znajduje się w holu głównym jednej ze szczecińskich uczelni wyższych, w doskonałej lokalizacji  przy ul. Krakowskiej na Gumieńcach w Szczecinie. Przy budynku przystanek autobusowy linii 60, w pobliżu również linie 61,241,62. W sąsiedztwie dużo punktów usługowo, handlowych, bank, apteka, Castorama, Makro, vis a vis duże szczecińskie osiedle  Reda, w pobliżu również nowe apartamentowce przy ul. Bronowickiej. Dużym atutem jest zawsze dostępny, nieodpłatny parking dla klientów i możliwość parkowania na parkingu strzeżonym dla właściciela lokalu. 
Obecnie przeznaczenie lokalu to usługi poligraficzne i sprzedaż materiałów biurowych, ale możliwe jest prowadzenie innych usług, np.: biuro nieruchomości, ubezpieczeniowe, podatkowe, itp. Zaletą są niskie koszty eksploatacyjne: czynsz: 506 zł (w tym woda, wywóz śmieci, c.o., duży bezpłatny parking), prąd według wskazania licznika.  Budynek uczelni jest otwarty w godzinach: 6.00-21.00. Pomieszczenie posiada duże okna z wystawą na wschód (od ulicy Krakowskiej). Dla zainteresowanego kontynuacją obecnej działalności istnieje możliwość  odkupienia całego wyposażenia i materiałów poligraficznych m. in. 2 kopiarki mono, drukarka kolorowa laserowa, 2 bindownice kanałowe, 2 bindownice grzbietowe, stolik introligatorki, laminator, 2 regały wystawowe, 3 lampy wiszące.
Dane techniczne: samo pomieszczenie (zabudowa części holu głównego) to solidna konstrukcja wg profesjonalnego projektu ze słupków 8x8 cm wypełniona jest niepalną wełną mineralną i obustronnie obita naturalną sklejką sosnową w kolorze mahoniowym o grubości 12 mm, którą zdobi cokół o wysokości 20 cm z blachy nierdzewnej.  Dodatkowo zabudowa zabezpieczona jest preparatem ogniochronnym w celu zwiększenia odporności ogniowej. W nadwieszeniu nad i w podwieszeniu pod ladą znajdują się lampy halogenowe. Środkowa część witryny nad ladą zamykana jest roletą aluminiową. Elementy szklane zabudowy wykonane są z 12 mm szkła antywłamaniowego. W pomieszczeniu zamontowana jest instalacja alarmowa. Lokal prezentuje się bardo dobrze i jest usytuowany przy ciągach komunikacyjnych budynku. Do wykorzystania jest zarówno duże natężenie ruchu na ul. Krakowskiej jak i duża popularność wydziału. Lokal jest dostępny od zaraz, zapraszam na prezentacje, klucze w biurze. 


Szczegóły
Rodzaj oferty Lokal usługowy na sprzedaż
Powierzchnia 14 m2
Cena 25 000 zł (1 785 zł/m2)
Rodzaj budynku Inny
Stan budynku Idealny